سوالات متداول

بخش حساب کاربری


بله، شما می‏‌توانید در هر زمان مشخصات کاربری خود را ویرایش کنید. برای این کار کافی‌ست پس از وارد کردن ایمیل و رمز عبور وارد حساب کاربری خود شوید و با کلیک روی گزینه «حساب کاربری من» به صفحه‏‌ «مشاهده و تغییر اطلاعات» بروید و اطلاعات خود را ویرایش کنید.
زمانی که گزینه «رمز عبور را فراموش کرده ام» را بزنید پسورد جدیدی برای ایمیل شما ارسال خواهد شد.
تیم پشتیبانی بایومارین به کلیه مراحل فرایند خرید و فروش از زمان ثبت درخواست تا مرحله تحویل جنس به مشتری نظارت می‌کند. ثبت‌نام در بایومارین باعث تسهیل در پیگیری محصولات و ارایه خدمات بهتر به مشتری می‌شود.

بخش ثبت سفارش


بله، با شماره ‏۰۲۱-۲۶۲۰۱۰۱۵ از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۶:۴۵، روز های شنبه تا چهارشنبه تماس بگیرید. مرکز خدمات مشتریان بایومارین آماده ثبت سفارش مشتریان گرامی خواهد بود.

بخش پیگیری سفارش


پس از ثبت سفارش، پیامکی از طرف بایومارین برای شما ارسال خواهد شد تا از آغاز روند خرید خود مطمئن شوید اما در عین‌حال می‌توانید برای اطمینان بیشتر، با خدمات مشتریان بایومارین نیز تماس بگیرید.

بخش تحویل سفارش


زمان و هزینه‌های تحویل کالا و نحوه پرداخت را می‌توانید به‌طور کامل در بخش شرایط تحویل کالا در سایت مطالعه فرمایید.
بله، بعد از هماهنگی با خدمات مشتریان بایومارین ‌می‌توانید در روز و ساعتی که تعیین می‌کنید کالا‌یتان را دریافت کنید.

ابطال سفارش و برگشت کالا


بلی، با تماس با خدمات مشتریان امکان تغییر و یا لغو سفارش وجود دارد.
می‌توانید ظرف مدت هفت روز از زمان تحویل گرفتن کالای خود، از طریق تماس تلفنی با «خدمات مشتریان بایومارین» برگشت کالای خریداری شده را از باومارین درخواست نمایید. بایومارین برای راحتی مشتریان خود، پس از بررسی درخواست مشتری و دارا بودن شرایط برگشت کالا تیم توزیع خود را به محل تحویل اولیه کالا به مشتری در سراسر کشور اعزام خواهد کرد تا بازگشت کالا را انجام دهند. وجه پرداخت شده بابت کالا ظرف مدت حداکثر 3 الی 5 روز کاری از زمان برگشت کالا، توسط بایومارین به حساب شما بازگردانده خواهد شد.

خدمات مشتریان


خدمات مشتریان بایومارین، با شماره تلفن ‏۰۲۱-۲۶۲۰۱۰۱۵ از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۶:۴۵ پاسخگوی تمامی سوالات شما عزیزان است. اگر در خارج از ساعات اداری سوالی برایتان پیش آمد پیغام بگذارید. ما در اولین ساعات روز کاری بعد با شما تماس می‌گیریم.

پرداخت


پرداخت در بایومارین به دو صورت آنلاین و پرداخت در محل است. داشتن کارت اعتباری عضو شبکه‌ی شتاب برای پرداخت در محل تحویل کالا لازم است.
بالا